Danuta Piasecka

Będzin/ Dąbrowa Górnicza/ Sosnowiec/ Cała Polska | woj. śląskie

www.fmgroup.slask.pl


Strona głównaPolityka PrywatnościUzupełnienie wiedzyLinki zewnętrzne Produkty damskie Produkty męskie Make Up, Hair, Body & SPAProdukty dla domuKawa i Herbata AURILETelefonia komórkowa Zostań dystrybutorem O firmie FM GROUP Kontakt Rejestracja ON-LINE
606 999 324
datkap@poczta.fm
Gadu-Gadu: 142155
Skype: datkap Mój stan
Wiadomości
Szkolenia ... więcej
Szkolenia Make up ... więcej

Produkty dla domu - seria FOR HOME FM

PRODUKTY UNIWERSALNE

Chusteczki do mycia szyb
Cena: 19.90 PLN
Pojemność: 84 szt.
Chusteczki do mycia szyb
 •  

Doskonale czyszczą wszelkie powierzchnie gładkie: szyby, lustra, szkło. Skutecznie usuwają tłuszcz, kurz oraz nikotynę, bez pozostawiania smug i zacieków. Wygodne w stosowaniu, z biodegradowalnej włókniny. Działają antystatycznie, opóźniając dalsze osiadanie kurzu.

Sposób użycia: Chusteczkę wyjąć z opakowania i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię. Jeśli to konieczne, czynność powtórzyć. Opakowanie szczelnie zamknąć, chroniąc przed wysychaniem. Zużytą chusteczkę wyrzucić do toalety (1-3 dziennie) lub kosza na śmieci.

GĄBKA CZYSZCZĄCA
Cena: 9.90 PLN
Pojemność: 10.9x6.1x3.8cm
GĄBKA CZYSZCZĄCA
Rewolucja w usuwaniu zabrudzeń, działa bez użycia detergentów – wystarczy odrobina wody!
 
Skutecznie usuwa zabrudzenia z wszelkich powierzchni odpornych na działanie wody i ścieranie, nawet takich jak ściany pomalowane farbą wodoodporną, meble ogrodowe, fugi itp. Znakomicie czyści kafelki, podłogi, drzwi, kuchenki, naczynia, felgi samochodowe, tworzywa sztuczne i metale. Likwiduje brud i zacieki. Zmazuje ślady po długopisie, flamastrach i kredkach oraz różne uporczywe plamy.
 
Gąbka została wykonana z innowacyjnego materiału, który przy pocieraniu głęboko wnika w strukturę powierzchni i delikatnie usuwa zabrudzenia. Gąbka zużywa się podczas czyszczenia.
 
Wymiar gąbki to 10.9 x 6.1 x 3.8 cm.
PIANKA ZAPOBIEGAJĄCA OSADZANIU SIĘ PARY WODNEJ
Cena: 14.10 PLN
Pojemność: 300 ml
PIANKA ZAPOBIEGAJĄCA OSADZANIU SIĘ PARY WODNEJ

Pianka polecana jest do powierzchni narażonych na zaparowywanie: okien, luster, kabin prysznicowych, kafli, szyb samochodowych, okularów. Nie tylko dokładnie myje, ale także pozostawia niewidoczną powłokę ochronną, która zabezpiecza powierzchnię przed osiadaniem pary i kurzu. Nie pozostawia smug.

PŁYN DO MYCIA PANELI LAMINOWANYCH
Cena: 28.00 PLN
Pojemność: 1000 ml
PŁYN DO MYCIA PANELI LAMINOWANYCH
 • czyści i pielęgnuje
 • nie zostawia smug

Koncentrat z alkoholem do mycia paneli laminowanych bardzo dobrze usuwa zabrudzenia oleiste oraz codzienny brud i kurz. Nie pozostawia smug i zacieków ani nie ingeruje w naturalne właściwości mytych powierzchni. Zalecany jest do mycia i pielęgnacji podłogowych i ściennych paneli laminowanych, oklein meblowych oraz lakierowanego drewna.

Informacje o składnikach

PŁYN DO MYCIA POWIERZCHNI SILNIE ZABRUDZONYCH
Cena: 21.50 PLN
Pojemność: 1000 ml
PŁYN DO MYCIA POWIERZCHNI SILNIE ZABRUDZONYCH
 • perfekcyjnie usuwa najbardziej oporne zanieczyszczenia
 • skuteczna formuła

Profesjonalny preparat do mycia silnie zabrudzonych powierzchni twardych, niezabezpieczonych, wodoodpornych i zasadowoodpornych. (np. laminat, glazura, terakota, lastrico, linoleum, płytki gresowe). Perfekcyjnie usuwa zabrudzenia pochodzenia organicznego (oleje) oraz syntetycznego (smary) w gospodarstwach domowych, garażach, warsztatach, szklarniach ogrodniczych itp. Może z powodzeniem służyć do prania odzieży roboczej i tapicerki samochodowej, czyszczenia silników, mycia szyb w piekarnikach i kominkach, okapów kuchennych, płotów, ogrodzeń, tarasów i balkonów, do usuwania zanieczyszczeń organicznych z kostki brukowej oraz z elewacji.

UWAGA!
Nie zaleca się używania środka do mycia powierzchni drewnianych lakierowanych oraz paneli – w tym wypadku polecamy płyn do mycia paneli laminowanych LAMINATE FLOOR LIQUID.


W przypadku stosowania preparatu do czyszczenia kamienia naturalnego należy przeprowadzić próbę mycia w niewidocznym miejscu (sprawdzić, czy środek nie odbarwi powierzchni).

Przy stosowaniu nierozcieńczonego środka należy używać rękawic ochronnych oraz obficie spłukać wodą myte powierzchnie.

Informacje o składnikach

PŁYN DO MYCIA SZYB (z rozpylaczem)
Cena: 14.90 PLN
Pojemność: 750 ml
PŁYN DO MYCIA SZYB (z rozpylaczem)
 • zapach zielonego jabłuszka
 • zawiera nanocząsteczki krzemionki
 • wzbogacony środkiem nabłyszczającym

Płyn z alkoholem do czyszczenia okien szybko i skutecznie usuwa tłuszcz i brud (zwłaszcza odciski dłoni), a zawarte w nim środki nabłyszczające zapewniają szybom krystaliczny połysk. Dzięki zawartości unikalnych nanocząsteczek tworzy na powierzchni szyb film, który zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu. Pozostawia przyjemny aromat.

Informacje o składnikach

PŁYN DO PRANIA DYWANÓW I TAPICERKI
Cena: 12.60 PLN
Pojemność: 1000 ml
PŁYN DO PRANIA DYWANÓW I TAPICERKI
 • zawiera antyelektrostatyk
 • cytrynowy zapach

Płyn przeznaczony jest do usuwania plam i zanieczyszczeń z dywanów i tapicerki. Zawarte w nim środki tworzą aktywną pianę, która wnika głęboko w włókna, skutecznie usuwając brud. Zawiera antyelektrostatyk, dzięki któremu włókna nie elektryzują się, przez co wolniej pochłaniają nowy kurz i brud. Przeznaczony jest do prania ręcznego.

Informacje o składnikach

PŁYN UNIWERSALNY
Cena: 18.00 PLN
Pojemność: 1000 ml
PŁYN UNIWERSALNY
 • oryginalny zapach świeżych kwiatów granatu
 • znakomity do czyszczenia dużych powierzchni

Uniwersalny płyn przeznaczony jest do mycia i pielęgnacji każdego rodzaju powierzchni zmywalnych – blatów kuchennych, podłóg, ścian, glazury i armatury sanitarnej itp. Szybko i skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i nie pozostawia smug, a jego starannie dobrane kompozycje zapachowe pozwalają utrzymać przyjemny zapach przez długi czas.

PREPARAT DO CZYSZCZENIA SZYB KOMINKOWYCH I PIEKARNIKÓW (z rozpylaczem)
Cena: 12.70 PLN
Pojemność: 750 ml
PREPARAT DO CZYSZCZENIA SZYB KOMINKOWYCH I PIEKARNIKÓW (z rozpylaczem)
 • perfekcyjnie usuwa okopcenia i przypalenia
 • bezpieczny dla czyszczonej powierzchni

Preparat znakomicie usuwa przypalenia, spieczony tłuszcz oraz odymienia (nagar, sadza) powstałe w piekarnikach, kominkach, rusztach i grillach oraz na sprzętach gospodarstwa domowego (patelnie, garnki itp.). Szczególnie zalecany jest do mycia szyb kominków i piekarników. Nie rysuje czyszczonej powierzchni ani nie pozostawia smug.

PREPARAT DO MYCIA EKRANÓW (z atomizerem)
Cena: 12.90 PLN
Pojemność: 250 ml
PREPARAT DO MYCIA EKRANÓW (z atomizerem)
 • bez alkoholu
 • zapobiega osiadaniu kurzu

Preparat do mycia ekranów polecany jest do czyszczenia powierzchni szklanych, ciekłokrystalicznych i plastikowych. Skutecznie usuwa brud, kurz, ślady rąk i tłuste plamy z monitorów komputerowych, ekranów telewizyjnych, plazmowych i LCD, wyświetlaczy, pilotów, telefonów komórkowych, klawiatury komputerowej. Nie pozostawia smug. Dzięki powłoce elektrostatycznej ogranicza ponowne osiadanie kurzu. Nie zawiera alkoholu.

Informacje o składnikach

Uniwersalne chusteczki czyszczące
Cena: 19.90 PLN
Pojemność: 84 szt.
Uniwersalne chusteczki czyszczące
 • Szybko i skutecznie usuwają codzienny brud i kurz w całym domu: salonie, kuchni, łazience. Wygodne w użyciu, nasączone płynem o właściwościach pielęgnacyjnych i ochronnych, z biodegradowalnej włókniny.
  Sposób użycia: Chusteczkę wyjąć z opakowania i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię. Opakowanie szczelnie zamknąć. Zużytą chusteczkę wyrzucić do toalety (1-3 dziennie) lub kosza na śmieci.

< Powrót