Danuta Piasecka

Będzin/ Dąbrowa Górnicza/ Sosnowiec/ Cała Polska | woj. śląskie

www.fmgroup.slask.pl


Strona głównaPolityka PrywatnościUzupełnienie wiedzyLinki zewnętrzne Produkty damskie Produkty męskie Make Up, Hair, Body & SPAProdukty dla domuKawa i Herbata AURILETelefonia komórkowa Zostań dystrybutorem O firmie FM GROUP Kontakt Rejestracja ON-LINE
606 999 324
datkap@poczta.fm
Gadu-Gadu: 142155
Skype: datkap Mój stan
Wiadomości
Szkolenia ... więcej
Szkolenia Make up ... więcej

Produkty dla domu - seria FOR HOME FM

PRODUKTY DO MEBLI

Chusteczki do pielęgnacji mebli
Cena: 19.90 PLN
Pojemność: 84 szt.
Chusteczki do pielęgnacji mebli
 • Doskonale usuwają kurz i codzienne zabrudzenia oraz konserwują czyszczone powierzchnie. Dzięki zawartości wosku, skutecznie chronią drewno, a właściwościom antystatycznym – opóźniają osadzanie się kurzu. Przeznaczone do pielęgnacji mebli drewnianych i laminowanych. Wygodne w użyciu, z biodegradowalnej włókniny.
  Sposób użycia: Chusteczkę wyjąć z opakowania i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię. Opakowanie szczelnie zamknąć. Zużytą chusteczkę wyrzucić do toalety (1-3 dziennie) lub kosza na śmieci.
Płyn myjący do mebli drewnianych ( ze spryskiwaczem)
Cena: 19.82 PLN
Pojemność: 750 ml
Płyn myjący do mebli drewnianych ( ze spryskiwaczem)
 • Polecany do czyszczenia i pielęgnacji mebli ogrodowych, ram okiennych, boazerii, altan i innych elementów wykonanych z drewna lakierowanego i olejowanego. Skutecznie zabezpiecza je przed wilgocią, tworząc na powierzchni ochronną warstwę hydrofobową.
  Sposób użycia: Spryskać czyszczoną powierzchnię, po czym przetrzeć ściereczką. W razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu.
Płyn myjący do powierzchni plastikowych ( ze spryskiwaczem)
Cena: 18.82 PLN
Pojemność: 750 ml
Płyn myjący do powierzchni plastikowych ( ze spryskiwaczem)
 • Przeznaczony do czyszczenia mebli ogrodowych, okien PCV, paneli ściennych, parapetów, sidingu, żaluzji, bagażników samochodowych. Doskonale usuwa tłuste osady, sadzę, kurz i inne zabrudzenia. Jest skuteczny, ale delikatny – nie rysuje plastiku ani nie odbarwia go. Może być stosowany zarówno do powierzchni białych, jak i kolorowych.
PREPARAT DO PIELĘGNACJI MEBLI
Cena: 15.70 PLN
Pojemność: 300 ml
PREPARAT DO PIELĘGNACJI MEBLI
 • słodki aromat karmelu i wanilii
 • zapobiega osadzaniu się kurzu
 • zawiera zabezpieczający powierzchnię wosk

Doskonały preparat w aerozolu wzbogacony woskiem oraz składnikami antyelektrostatycznymi przeznaczony jest do czyszczenia i codziennej pielęgnacji mebli wykonanych z drewna i z materiałów drewnopodobnych. Pozostawia na powierzchni warstwę ochronną, a jego specjalne składniki opóźniają powtórne gromadzenie się kurzu. Nie rysuje czyszczonych powierzchni i nie zostawia smug.

Informacje o składnikach

WOSK DO PIELĘGNACJI POWIERZCHNI SKÓRZANYCH
Cena: 32.80 PLN
Pojemność: 300 ml
WOSK DO PIELĘGNACJI POWIERZCHNI SKÓRZANYCH
 • olejki pielęgnujące
 • do skór syntetycznych i naturalnych

Ochronny wosk stworzony na bazie naturalnego wosku pszczelego z dodatkiem olejków pielęgnujących. Służy do pielęgnacji oraz impregnacji powierzchni wykonanych z gładkiej skóry naturalnej i ekologicznej. Intensywnie odżywia skórę i sprawia, że staje się ona bardziej miękka i elastyczna. Przywraca polerowanym powierzchniom naturalny kolor i blask oraz zapobiega ich nadmiernemu wysuszeniu i pękaniu. Polecany jest do pielęgnacji skórzanych mebli oraz tapicerki samochodowej, a także galanterii skórzanej (torebki, aktówki, walizki, portfele, paski, rękawiczki), odzieży skórzanej (kurtki, płaszcze, spodnie), obuwia, siodeł oraz innych wyrobów kaletniczych.

Uwaga! Wosku nie należy stosować do zamszu i nubuku.


< Powrót