Danuta Piasecka

Będzin/ Dąbrowa Górnicza/ Sosnowiec/ Cała Polska | woj. śląskie

www.fmgroup.slask.pl


Strona głównaPolityka PrywatnościUzupełnienie wiedzyLinki zewnętrzne Produkty damskie Produkty męskie Make Up, Hair, Body & SPAProdukty dla domuKawa i Herbata AURILETelefonia komórkowa Zostań dystrybutorem O firmie FM GROUP Kontakt Rejestracja ON-LINE
606 999 324
datkap@poczta.fm
Gadu-Gadu: 142155
Skype: datkap Mój stan
Wiadomości
Szkolenia ... więcej
Szkolenia Make up ... więcej

Produkty dla domu - seria FOR HOME FM

PRODUKTY DO ŁAZIENKI I TOALETY

Chusteczki do mycia toalet
Cena: 19.90 PLN
Pojemność: 84 szt.
Chusteczki do mycia toalet
 • Skutecznie usuwają zanieczyszczenia z muszli klozetowych i bidetów, zapewniając higieniczną czystość i świeżość. Zawierają składniki o działaniu antybakteryjnym. Wygodne w użyciu, z biodegradowalnej włókniny.
  Sposób użycia: Chusteczkę wyjąć z opakowania i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię. Opakowanie szczelnie zamknąć. Zużytą chusteczkę wyrzucić do toalety (1-3 dziennie) lub kosza na śmieci.
PŁYN DO MYCIA KABIN PRYSZNICOWYCH (z rozpylaczem)
Cena: 15.50 PLN
Pojemność: 750 ml
PŁYN DO MYCIA KABIN PRYSZNICOWYCH (z rozpylaczem)
 • orzeźwiający zapach grejpfruta i wiśni
 • ochronny filtr zapobiegający osadzaniu się brudu

Płyn do mycia kabin prysznicowych dzięki aktywnym składnikom umożliwia szybkie i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń (np. osadów z mydła, plam z wody, kamienia osadowego). Płyn tworzy na czyszczonych powierzchniach film, który zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu. Z powodzeniem może być stosowany do armatury łazienkowej, wanien, glazury, kabin prysznicowych i innych powierzchni.

Informacje o składnikach

PŁYN DO MYCIA ŁAZIENKI (z rozpylaczem)
Cena: 15.50 PLN
Pojemność: 750 ml
PŁYN DO MYCIA ŁAZIENKI (z rozpylaczem)
 • świeży, długotrwały cytrusowy aromat
 • niezwykła skuteczność
 • zawiera nanocząsteczki krzemionki

Wyjątkowy, wielofunkcyjny płyn do mycia łazienki bez trudu usuwa brud i plamy na armaturze łazienkowej, glazurze, terakocie, kabinach natryskowych oraz powierzchniach z tworzyw sztucznych nie rysując czyszczonych powierzchni. Jego aktywne składniki znakomicie radzą sobie osadami z mydła, zaciekami wodnymi, tłustymi plamami i innymi zanieczyszczeniami, a unikalne środki nabłyszczająco-pielęgnujące nadają armaturze i ceramice łazienkowej piękny połysk. Zawarte w płynie nanocząsteczki krzemionki wnikają w najdrobniejsze nierówności struktury, separując cząsteczki brudu od mytej powierzchni.

Informacje o składnikach

PREPARAT DO CZYSZCZENIA FUG (z rozpylaczem)
Cena: 13.20 PLN
Pojemność: 750 ml
PREPARAT DO CZYSZCZENIA FUG (z rozpylaczem)
 • odświeża kolory spoin
 • samooczyszczająca się powłoka z nanocząsteczek
 • przyjemny cytrynowy aromat

Preparat perfekcyjnie i szybko usuwa zabrudzenia ze spoin cementowych przy płytkach ściennych oraz podłogowych (glazura, terakota, gres, marmur, mozaiki). Tworzy samooczyszczającą się powłokę z nanocząsteczek, która aktywnie odpychając zanieczyszczenia trwale chroni fugę przed zabrudzeniami i zabezpiecza przed nasiąkaniem wodą. Preparat nie wypłukuje ani nie odbarwia fug (można nim czyścić zarówno białe, jak i kolorowe spoiny).

ŻEL DO MYCIA URZĄDZEŃ SANITARNYCH
Cena: 11.95 PLN
Pojemność: 750 ml
ŻEL DO MYCIA URZĄDZEŃ SANITARNYCH
 • świeży, cytrynowy zapach
 • łatwo się spłukuje

Gęsty żel przeznaczony jest do mycia różnego typu urządzeń sanitarnych. Skutecznie usuwa osady z kamienia, rdzy, zacieki wodne, tłuste plamy oraz inne zanieczyszczenia. Czyszczonym powierzchniom przywraca połysk, łatwo się spłukuje, nie rysuje powierzchni, pozostawia świeży, przyjemny zapach.

Informacje o składnikach

ŻEL DO USUWANIA KAMIENIA I RDZY (z rozpylaczem)
Cena: 15.50 PLN
Pojemność: 750 ml
ŻEL DO USUWANIA KAMIENIA I RDZY (z rozpylaczem)
 • delikatny aromat kwiatu pomarańczy
 • nie uszkadza mytej powierzchni

Unikalna receptura żelu ułatwia szybkie i skuteczne usuwanie osadów z kamienia, mydła, rdzawych plam i innych rodzajów zanieczyszczeń osadzających się na armaturze sanitarnej. Za jego sprawą dawny blask odzyskują nie tylko wanny, umywalki i muszle klozetowe, lecz także krany oraz prysznice. Pozostawia na czyszczonych powierzchniach delikatny aromat kwiatu pomarańczy. Dzięki konsystencji delikatnego żelu preparat utrzymuje się także na powierzchniach obłych (np. muszle klozetowe). Warstwa substancji powleka czyszczoną powierzchnię i pozwala działać środkom powierzchniowo czynnym.

Informacje o składnikach


< Powrót