Danuta Piasecka

Będzin/ Dąbrowa Górnicza/ Sosnowiec/ Cała Polska | woj. śląskie

www.fmgroup.slask.pl


Strona głównaPolityka PrywatnościUzupełnienie wiedzyLinki zewnętrzne Produkty damskie Produkty męskie Make Up, Hair, Body & SPAProdukty dla domuKawa i Herbata AURILETelefonia komórkowa Zostań dystrybutorem O firmie FM GROUP Kontakt Rejestracja ON-LINE
606 999 324
datkap@poczta.fm
Gadu-Gadu: 142155
Skype: datkap Mój stan
Wiadomości
Szkolenia ... więcej
Szkolenia Make up ... więcej

Produkty dla domu - seria FOR HOME FM

AKCESORIA

Ściereczka z mikrowłókien DELICAT
Cena: 27.90 PLN
Ściereczka z mikrowłókien DELICAT
  • idealna dla alergików!
  • perfekcyjne wykończenie!
  • unikalne mikrowłókna

Unikalna waflowa struktura ściereczki DELICAT sprawia, że tkanina perfekcyjnie poleruje i osusza wycierane przedmioty, nie pozostawiając smug, zacieków ani kłaczków. Zastosowane w niej mikrowłókno może wchłonąć nawet 7-krotnie więcej wody niż samo waży, dlatego ściereczka znakomicie sprawdza się w roli ręczniczka osuszającego szkło i porcelanę. Ściereczki z mikrowłókien w znacznym stopniu zmniejszają zużycie środków chemicznych, ponieważ ich wyjątkowe struktury pozwalają im na czyszczenie powierzchni za pomocą czystej wody lub na sucho. Jednocześnie utrzymanie w czystości samych ściereczek jest wyjątkowo proste – można je wyprać ręcznie lub w pralce w temperaturze do 60ºC.

Wymiary: 40x40 cm

Wielofunkcyjna sciereczka w listkach
Cena: 27.90 PLN
Wielofunkcyjna sciereczka w listkach
  • wygodny rulon o wymiarach ręczników papierowych
  • system otworków ułatwiający absorpcję!

Wielofunkcyjna ściereczka w listkach bardzo dobrze sprawdza się przy czyszczeniu różnych typów powierzchni w gospodarstwie domowym. Jej unikalna struktura z systemem otworków ułatwia absorpcję wody, substancji oleistych, detergentów i farb. Ściereczka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, nie pozostawia smug i nie rysuje czyszczonych powierzchni. Posiada perforację, dzięki której z łatwością oderwiesz potrzebną Ci ilość listków. Ściereczkę, po wcześniejszym przepłukaniu, można stosować wielokrotnie.

Wymiary jednej ściereczki: 23x39 cm


< Powrót